O nas


Około 18-ego czerwca 2023 roku spodziewamy się urodzenia szczeniąt blue merle i black tri ze skojarzenia Puma Cofi Capito (black tri) + Jim Cofi Capito (blue merle) | Around June 18, 2023, we expect the birth of blue merle and black tri puppies from the mating of Puma Cofi Capito (black tri) + Jim Cofi Capito (blue merle)

Witamy na stronie hodowli „Arpat”. Psy na naszym podwórku były od zawsze. Od 2011 roku hodujemy owczarki australijskie typu amerykańskiego zwane popularnie AUSSIE. Obecnie wychowujemy suczkę Pumę.

W domu posiadamy dwa wydzielone klimatyzowane kojce w których rodzą się szczenięta – odchowujemy je wśród nas. Natomiast na podwórku znajdują się cztery zespolone murowane kojce – każdy o powierzchni 9m2. Przy każdym z kojców jest wybieg o powierzchni 150 m2. Zabawy i szkolenia psów przeprowadzamy na placu szkoleniowym o powierzchni 10 arów. Plac wyposażony jest w kładkę, równoważnię, przeszkody, płotki i stół do szkolenia obronnego – ich konstrukcja jest zgodna z regulaminami wyszkolenia psów FCI.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i życzymy miłych wrażeń – rodzina Eliaszów