Close

   Szczenięta szczególnie polecamy osobom pełniącym służbę w policji, wojsku, straży granicznej, straży pożarnej i innych służbach  i agencjach ochrony. Przewodnikom którzy chcieliby wyszkolić psa i używać go w sportach kynologicznych. Pasjonatom rzadko spotykanych w Polsce umaszczeń owczarków jak ciemno wilczaste i całoczarne. Właścicielom posesji którzy chcą mieć psa jako stróża posesji, a w domu przyjaciela i obrońcę.

Przodkami szczeniąt są czołowe psy świata z linii użytkowej Niemieckiej, Czeskiej i Słowackiej – zdobywcy czołowych miejsc na Mistrzostwach Niemiec, Czech, a także Mistrzostwach Świata. Rodzice szczeniąt spełniają wszystkie niezbędne wymogi (niemieckie, czeskie, słowackie  i polskie) takie jak: wystawy, wyszkolenia, prześwietlenia na dysplazję, testy psychiczne i przeglądy hodowlane (bonitacje) – tak, aby szczenięta z tego skojarzenia były rodowodowe.

Istnieje możliwość dowozu szczenięcia w ustalone miejsce na terenie Polski  jak i też wysłania go zagranicę (oprócz Wielkiej Brytanii i Irlandii).


W dniu 20 czerwca 2024 roku urodziły się szczenięta ciemno wilczaste i całoczarne.

Rodzice:
Matka – Kira vom kleinen Feuerteufel
Ojciec – Ready Moravia Campanella

Szczenięta w wieku jednego tygodnia; urodzone 20.06.2024r.